קרקס האקרובטים

קרקס האקרובטים

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

מופע  לכל המשפחה  המשלב אומנויות  קרקס מגוונות: שיווי משקל על רולה בולה, ברמה בין לאומית(אקרובטיקה,להטוטנות חפצים,ג'גלינג,שיווי משקל על סולם ללא תמיכה,חד אופן מסוגים שונים,ריקוד, ליצנות , פנטומימה. קיים דגש על הצד של המופע וזאת הודות לשימוש באביזרים גדולים,בחילופי תלבושות מפתיעים ובימוי מקורי. המופע כולו מוגש ללא דיבורים ולכן מתאים לקהל הדובר שפות שונות .המופע מלווה בקולז'  מוסיקלי מקורי-במספר קטעים יש שילוב  אקטיבי של  מתנדבים מהקהל. זהוא מופע בידור המתאים לכל הגילאים.

קרקס האקרובטים הוא לא עוד מופע להטוטנות . מדובר בהצגת להטוטנות הכוללות סצנות קצרות שבמאי כוריאוגרף ותסריטאי יצרו. המופע מעניין  מבדר ומתאים לכל המשפחה.

המופע מתאים לכל המשפחה ( להורים וילדים עד גיל 12). 

צוות האקרובטים  הקבוע  כולל 2 אומנים.
קיימת תוכנית מורחבת – של 3 אומנים .
קיימת תוכנית מצומצמת – של אומן אחד.

המופע נמשך 40 דקות 

האומנים מגיעים  כשעה פני התחלת המופע.

קיימת אפשרות שהאומנים יביאו מערכת הגברה בתשלום סמלי.

בדרושה במה בגודל של 5על 7 או  7 על 7  , גובה תקרה לפחות 4 מטר.

.                    

מופע בימתי שהוצג בלמעלה 1000 הצגות  וקוצר הצלחות בארץ ובאירופה(גרמניה,הולנד, אנגליה,סקוטלנד,בלגיה,צרפת וארצות הברית )
 
 
המופע מותאם לקהל דתי מסורתי מבחינת לבוש ומוסיקה.
 
 

אלוף הקרקס /מופע יחיד

  מופע בימתי מרשים, סוחף, מצחיק, ונוגע ללב של אומן קרקס ותיק ומנוסה המצליח לרגש את כולם
 
פרטים על המופע:
 אלוף הקרקס  שוב מתמהמה ועוזרו הנאמן מתחיל לסדר את הבמה ומוצא עצמו מסתבך שוב ושוב במצבים שונים אבל גם מפליא בביצועיו הקרקסיים והלולייניים. המופע משלב אומנויות קרקס מגוונות ברמה בין לאומית כגון עמידות ידיים על מגדל של חמישה כסאות, שיווי משקל על כדור ענק, נסיעה על מגוון חד אופנים, עמידה על מגדל רעוע של דליים וקרשים המונחים על גליל מתגלגל וחפצים המתעופפים באוויר. ייחודו של המופע בשילוב של אלמנטים תיאטרלים, משחק, תנועה, ריקוד, ליצנות ופנטומימה. על אף שעל הבמה מופיע רק אומן אחד המופע מרהיב באיכויותיו הויזואליות הודות לפעלולים מרשימים המסתיימים גבוה ונראים למרחוק, מעברים מפתיעים, הומור ובימוי מקורי. המופע כולו מוגש כמעט ללא דיבורים ולכן מתאים לקהל הדובר שפות שונות ומלווה בקולז' מוסיקלי ערוך ומגוון. במספר קטעים יש שילוב אקטיבי של מתנדבים מהקהל.

  1. גרסה מיוחדת המותאמת לציבור דתי